Řadový dům č.1


Pozemek                            211m2

Dispozice domu                4kk

Užitná plocha                      106,3m2

Podlahová plocha               86,4m2

Zahrada za domem            70m2

Garáž                                     19,7m2

Popis domu

Jednotlivé domy mají shodné dispoziční řešení, zrcadlově otočené vůči sousednímu domu. Dispozičně jsou domy řešeny jako 4+kk. Součástí každého domu je garáž, přístupna sekčními vraty směrem z ulice a dveřmi směrem ze zahrady. V garáži je umístěna nabíječka na elektromobily. 


Přesah střechy garáže vytvoří krytý vstup do domu, který vede do chodby se schodištěm. Chodba dále vede do koupelny s technologickými zařízeními (zásobník teplé vody, větrací jednotka). 


Z chodby je přístup do pokoje, ložnice, pracovny a koupelny. Pracovnu je možno využít jako druhý dětský pokoj.
Ložnice a pracovna jsou orientovány východním směrem do ulice, pokoj a koupelna západním směrem do zahrady.


Z technické místnosti je možno projít na zahradu. Ze vstupní chodby je přístup do hlavního obytného prostoru. Obytný prostor je přes celou šíři domu, zahrnuje obývací pokoj, kuchyňský kout i jídelnu. 

Prostory jsou díky oknům z obou protilehlých fasád velmi dobře prosvětlené. Na obytný prostor navazuje terasa na celou šířku domu. 
Po schodišti je přístup do chodby v centru druhého nadzemního podlaží.


Půdorysy domu

Technické a projekční řešení

Dům je dvoupodlažní s garáží, půdorysně obdélníkového tvaru. Plochá vegetační střecha splývá s přírodou v okolí domu. Jedná se o bezúdržbovou vegetační střechu, která v letních měsících přispívá k vytvoření příjemného klima v okolí domu. 


Prostor prosvětlují okna orientovaná na východ do ulice a na západ do zahrady.

Dům je založen na betonových pasech z tvaro-vek ztraceného bednění. Svislá nosná konstrukce je stěnová z vápenopískových tvárnic. Příčky jsou vápenopískové, stropy z prefabrikovaných železobetonových panelů. Konstrukce jsou izolovány polystyrenem v tloušťkách odpovídajících standardu pasivního domu.


Klempířské prvky jsou z lakovaného pozinkovaného plechu. 

Zpevněné plochy jsou z velkoformátové betonové dlažby. 

Garáž je vyzděna z cihel, fasáda garáže je tvořena kamenným obkladem, strop dřevěný fošnový. Garážová vrata jsou sekční ovládané elektromotorem. Dlažba na terase je také z velkoformátové dlažby.


Okna i venkovní dveře jsou plastové nejvyšší kvality a splňují ty nejnáročnější energetické požadavky. Vstup na zahradu z kuchyně je přes posuvné dveře. Na všech oknech obytných místností jsou osazeny elektricky stahovatelné žaluzie, ty přispívají ke stínění a zabraňují přehřívání interiéru domu v letních měsících.

Schodiště je železobetonové, kryté keramickou dlažbou. Na podlahu v chodbě je použita velkoformátová keramická dlažba, v obytných místnostech celoplošně lepené dřevěné lamely. Vnitřní dveře jsou obložkové se zvýšenou průchozí výškou.
Vnitřní omítka je sádrová. V koupelně je použitý velkoformátový obklad s prvky plastické mozaiky. Sprchové baterie a sanita jsou ve vyšším standardu a je možné je doplnit
o typový koupelový nábytek.


K minimální spotřebě energie přispívá rekuperační jednotka, která zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, permanentní větrání domu a odfiltrování prachových částic z pylu z venkovního prostředí.


Jedná se o domy s téměř nulovou spotřebou energie, což je docíleno precizní energetickou optimalizací celého návrhu a provedením fotovoltaického systému s bateriovým úložištěm umístěným pod schodištěm domu.


Prodejní cena

VARIANTA Č. 1 - komplet

Pozemek vč. projektu a stavebního povolení


830.700,- Kč

Cena domu na klíč


6.577.500,- Kč

Celkem


7.408.200,- Kč

+ částka ve výši dotace

Nutno uhradit s kupní cenou, následně dostanete po kolaudaci částku ve výši dotace zpět. Dotaci garantuje Developer - smluvně ošetřeno.

510.000,- Kč

VARIANTA Č. 2 - bez dokončovacích prací

Prodej pozemku vč. projektu a stavebního povolení


830.700,- Kč

Cena domu - verze k dokončení


5.829.385,- Kč

Celkem

6.660.085 Kč

Poznámka: tato varianta se může dělit na 2 možnosti:

1. Cena je konečná, bez dotace.

2. Zaplatíte + 510.000,-Kč, součástí domu bude FVE vč. bateriového úložiště a Developer vyřídí dotaci 510.0000,-Kč která se Vám vyplatí po kolaudaci.

* V obou případech po dokončení dokončovacích prací Vám developer zařídí kolaudaci.

Varianta č. 2 neobsahuje tyto práce a dodávky:

 • Vnitřní dveře

 • Vnitřní podlahové krytiny

 • Obklady a dlažby

 • Zařizovací předměty v koupelnách - sanitu

 • Povrchovou úpravu schodiště

 • Vnitřní schodišťové zábradlí

 • Vegetační střechu

  Omítky budou zakončeny bílou výbalbou, vývody pro světla žárovkovu objímkou nebo záslepkou.

Způsob prodeje

 • Podpis Kupní smlouvy vztahující se k pozemku pod domem.
 • Podpis Smlouvy o dílo s firmou Stanion s.r.o.
 • Financování bude probíhat postupně dle prostavěnosti domu.V pířpadě zájmu nám zanechte kontakt a my se Vám v nejkratší možné době ozveme